Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój POWER

Projekt „Nowoczesna szkoła otwarta na inne języki i kultury” realizowaliśmy od września 2016 do grudnia 2017 r. w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój  (POWER) – Mobilność kadry edukacji szkolnej. Celem projektu było podniesienie jakości pracy szkoły, stworzenie optymalnych warunków dla rozwijania zdolności, talentów oraz  zainteresowań uczniów, nabywanie i poszerzanie kompetencji językowych kadry nauczycielskiej, otwarcie na inne języki i kultury. Na realizację naszego projektu otrzymaliśmy fundusze unijne na mobilności i wsparcie organizacyjne. W ramach projektu stworzyliśmy platformę teatralną, gdzie przygotowywaliśmy i prezentowaliśmy przedstawienia oraz organizowaliśmy warsztaty teatralne, literackie i taneczno-muzyczne. W 2017 roku podczas wakacji 7 nauczycieli wzięło udział w kursach językowych, w Wielkiej Brytanii i we Francji. Do Wielkiej Brytanii do Londynu wyjechało dwoje nauczycieli i do Cambridge dwie nauczycielki. Do Francji do Montpellier  wyjechały trzy nauczycielki. W październiku zrobiliśmy prezentację dla uczniów i innych nauczycieli, a w listopadzie 2017 dla rodziców, innych pracowników szkoły i studentów.

Galerie zdjęć:

- Syrena studio
- Europejski Dzień Języków
- Międzyszkolny Konkurs Języka Francuskiego
- Goście z Japonii
- Dzień Patrona - Prawa Dziecka
- Finał projektu nowoczesna Szkoła otwarta na inne języki i kultury
- Podsumowanie projektu Power dla rodziców XI 2017
- Power - Projekt USA