Galeria prac uczniów


 

 

 


Sianie rzeżuchy w klasie 2A
 

Podczas zajęć uczniowie klasy 2A samodzielnie wysiali rzeżuchę poznając kolejne etapy sadzenia: wsypywanie ziemi, umieszczanie nasion, przysypywanie oraz podlewanie. Dzieci z dużym zaangażowaniem przygotowały swoje doniczki i podpisały je imionami, biorąc odpowiedzialność za pielęgnację roślinek. Uczniowie z ciekawością obserwowali nasiona i strukturę ziemi, a teraz będą śledzić codzienne zmiany związane z kiełkowaniem i wzrostem rzeżuchy.

Podczas zajęć świetlicowych ukończyliśmy rozpoczęte na lekcji

dekorowanie pierniczków:)

 

Rok szkolny 2025/2026


 

 

Czerwiec 2026
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
14 Czerwiec 2026
Brak wydarzeń w dniu dzisiejszym...
PRZETARGI PUBLICZNE